Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Јакна Кратко Zara zimska jakna za deca
Zara zimska jakna za deca
Zara zimska jakna za deca Zara zimska jakna za deca Zara zimska jakna za deca Zara zimska jakna za deca

Zara zimska jakna za deca

650 МКД

Големина: 36

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: mek,suskavac

Ознаки: kvalitetna

1
0

Zara jakna za deca, velicina 6 godini 116 cm, kvalitetna , mnogu malku nosena.

Додадено: 22.12.2018 Прегледи: 589

Woman'sFashion

6
0

Членот го следат

13

Членот ги следи

4