Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи Кошули Нови женски кошули, сите величини, спакувани
Нови женски кошули, сите величини, спакувани
Нови женски кошули, сите величини, спакувани Нови женски кошули, сите величини, спакувани

Нови женски кошули, сите величини, спакувани

500 МКД

Големина: 40

Бренд: esprit

Град: Скопје

Материјали: памук вискоза

Ознаки: кошула

1
0

Нови женски Esprit кошули. Долг ракав, струкирана. Цена 500 денари.

Додадено: 24.12.2018 Прегледи: 173

ZooJaa

0
2

Членот го следат

2

Членот ги следи

0