Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Bershka бордо фустанче
Bershka бордо фустанче
Bershka бордо фустанче Bershka бордо фустанче Bershka бордо фустанче Bershka бордо фустанче

Bershka бордо фустанче

500 МКД

Големина: M

Бренд: bershka

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: bershka fustan bordo fustance crveno

14
0

Фустанчето е носено 2-3 пати и е купено од Bershka. Темно црвена/бродо боја е, со подебел материјал, не е како обично тенко фустанче. Кога ќе се облече не е прекратко, ниту долго, и изгледа многу елегантно. Го продавам поради тоа што величината не ми е соодветна. Величината е М

Додадено: 29.12.2018 Прегледи: 506

janna.9

11
1

Членот го следат

17

Членот ги следи

6