Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Мини Extra%Nov fustan l/xl*so etiketa
Extra%Nov fustan l/xl*so etiketa
Extra%Nov fustan l/xl*so etiketa Extra%Nov fustan l/xl*so etiketa Extra%Nov fustan l/xl*so etiketa Extra%Nov fustan l/xl*so etiketa

Extra%Nov fustan l/xl*so etiketa

750 МКД

Бренд: turski

Град: Кочани

Материјали: likra cipka

Ознаки: l/xl fustan sin nov 40/42

12
0

Nov fustan.*So etiketa. Mnogu ubav model.Rastegliv materijal likra.Ne opcrtuva Ne e tenok.Vel l/xl. Bez razmena. *Dolzina 87cm. Širina na gradi 49-60cm.

Додадено: 1.1.2019 Прегледи: 659

garderoba5

179
0

Членот го следат

122

Членот ги следи

84