Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Јакна Универзално Јакна зимска 1 носена
Јакна зимска 1 носена
Јакна зимска 1 носена Јакна зимска 1 носена

Јакна зимска 1 носена

700 МКД

Големина: S

Бренд: nepoznat

Град: Скопје

Материјали: suskavec

Ознаки: zimska jakna

0
0

Zimska dolga jakna, 1 nosena kako nova. Vnatre pamucna topla

Додадено: 13.1.2019 Прегледи: 50

Teodora1234

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0