Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Cuknja
Cuknja Cuknja Cuknja

Cuknja

599 МКД

Големина: 36

Бренд: bershka

Град: Скопје

Материјали: likra pamuk

Ознаки: tesna bela mini sukjna crno

3
0

Prekrasna crno bela suknjicka kupena od bershka nekolku pati nosena preubavo stoi na telo tesna e i elegantna

Додадено: 14.1.2019 Прегледи: 59

andreaandrea16

3
2

Членот го следат

6

Членот ги следи

3