Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fila јакна
Fila јакна Fila јакна Fila јакна Fila јакна Fila јакна

Fila јакна

500 МКД

Големина: XL

Бренд: fila

Град: Прилеп

Материјали: ---

Ознаки: бордо

0
0

Брендирана јакна на брендот Fila максимално сочувана во бордо темно вишнова боја, средна дебелина долга до колена димензии рамена-48 гради-60 струк-52 должина-85

Додадено: 24.1.2019 Прегледи: 199

VioletaS

235
0

Членот го следат

148

Членот ги следи

8