Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Јакна Detska zimska jakna
Detska zimska  jakna
Detska zimska  jakna Detska zimska  jakna Detska zimska  jakna Detska zimska  jakna

Detska zimska jakna

750 МКД

Бренд: ature

Град: Скопје

Материјали: poliester

Ознаки: nn

0
0

Detska jakna mnogu malku nosena vnatresno postavena i topla. Golemina 6-7.

Додадено: 27.1.2019 Прегледи: 108

Mimigos

7
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

86