Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Military kaput
Military kaput Military kaput

Military kaput

550 МКД

Големина: 42

Бренд: avstriski

Град: Скопје

Материјали: coja

Ознаки: crno

4
0

Preubavo military palto vo crna boja Malku noseno Broj 38 odgovara na 40 i na 42 Znaci na 38 bi bilo mnogu siroko Preubav kvalitet

Додадено: 3.2.2019 Прегледи: 130

Sweet27

354
0

Членот го следат

410

Членот ги следи

276