Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи Кошули Koton bluza kosula sega 250
Koton bluza kosula sega 250
Koton bluza kosula sega 250 Koton bluza kosula sega 250 Koton bluza kosula sega 250 Koton bluza kosula sega 250

Koton bluza kosula sega 250

350 МКД

Големина: 36

Град: Скопје

Материјали: xx

Ознаки: xx

1
0

Po etiketa 34 no poveke odgovara na 36. Boite se krem i crno. Za dnevna i vecerna kombinacija.

Додадено: 4.2.2019 Прегледи: 109

fineliving

127
0

Членот го следат

109

Членот ги следи

25