Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Елек Нов отпакуван елек
Нов отпакуван елек
Нов отпакуван елек Нов отпакуван елек Нов отпакуван елек

Нов отпакуван елек

300 МКД

Големина: 36

Град: Скопје

Материјали: нз

Ознаки: нз

0
0

Нов штотуку отпакуван елек кој може да го носите во престојноте пролетни денови со тенко палтенце или блуза оддолу. Многу е нежен и совршено се вклопува со секоја комбинација.

Додадено: 5.2.2019 Прегледи: 53

Sarasarche

19
0

Членот го следат

22

Членот ги следи

0