Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Prekrasen fustan
Prekrasen fustan Prekrasen fustan Prekrasen fustan

Prekrasen fustan

1000 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: svila

Ознаки: svechen

2
0

Svechen fustan, shien, nosen 2 pati. Odgovara za gradi 85, 90 korpa.

Додадено: 10.2.2019 Прегледи: 155

JasminaBojkov

28
1

Членот го следат

25

Членот ги следи

13