Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Promod maica - koshula
Promod maica - koshula Promod maica - koshula Promod maica - koshula

Promod maica - koshula

500 МКД

Големина: 38

Бренд: promod

Град: Скопје

Материјали: promod viskoza sifon

Ознаки: cveten viskoza sifon promod

1
0

неносена маичка кошула бренд Promod вискоза материјал со шифон , дезен како на сликата ,тричетврт ракави како лелеави величина М /38 може и за поголем број да носи бидејки не е прилепена бојата е бледо розева со цветен дезен , сликано со блиц првите 2 слики , 3тата без да се долови некако бојата

Додадено: 20.2.2019 Прегледи: 95

srcka95

6
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

3