Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Нова јакна Puma
Нова јакна Puma Нова јакна Puma Нова јакна Puma Нова јакна Puma Нова јакна Puma

Нова јакна Puma

250 МКД

Големина: L

Бренд: puma

Град: Прилеп

Материјали: мек шушкав

Ознаки: бела

2
0

Нова јакна тренерка поставена, на незе пишува S ама тоа ако го носи машко за женско е L

Додадено: 24.2.2019 Прегледи: 229

VioletaS

235
0

Членот го следат

148

Членот ги следи

8