Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Bela detska suknja
Bela detska suknja Bela detska suknja

Bela detska suknja

200 МКД

Големина: S

Бренд: derek heart

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: meka bela leleava

0
0

Bela detaka suknja, nosena samo ednas. Idealna za vozrast 10/12 godini.

Додадено: 24.2.2019 Прегледи: 22

nadika

19
0

Членот го следат

24

Членот ги следи

6