Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Unique!!!
Unique!!! Unique!!! Unique!!! Unique!!! Unique!!!

Unique!!!

990 МКД

Бренд: arabeska

Град: Скопје

Материјали: 100%памук

Ознаки: шорцеви уникатни комбинезонки

3
0

Ултра уникатно парче! Комбинезонки купени 3000 денари од Arabeska oд пусти мерак, но големи и редно време е да се откажам од нив.... не можам да ги носам :((( Сликите се кажуваат.... ПРЕКРАСНИ СЕ! Горниот дел може да се вади и да се носат само како шорцеви. * М/L * - БЕЗ РАЗМЕНИ -

Додадено: 26.2.2019 Прегледи: 400

NenaMj

77
0

Членот го следат

69

Членот ги следи

27