Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи Кошули Бершка кошулка
Бершка кошулка
Бершка кошулка

Бершка кошулка

250 МКД

Големина: L

Бренд: bershka

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: ново кошула

4
0

Супер Бершка кошулка за летно време, темно сина боја со принт од розевки птици.

Додадено: 10.3.2019 Прегледи: 121

rubikboutique

0
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

0