Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Костим Сатенски костим машки
Сатенски костим машки
Сатенски костим машки Сатенски костим машки Сатенски костим машки Сатенски костим машки

Сатенски костим машки

1800 МКД

Големина: 50

Бренд: mcr турција

Град: Делчево

Материјали: полиестер ликра памук сатен

Ознаки: мцр

0
0

Сатенски машки костим, само еднаш носен за матура. величина 50ка. Заедно со покривката..

Додадено: 11.3.2019 Прегледи: 19

bebeto

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0