Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Springfield јакна
Springfield јакна Springfield јакна

Springfield јакна

550 МКД

Големина: 38

Бренд: springfield

Град: Скопје

Материјали: полиестер еко кожа

Ознаки: есенска springfield пролетна јакна

3
0

Есенска/пролетна јакна Springfield.

Додадено: 11.3.2019 Прегледи: 116

martint95

3
0

Членот го следат

16

Членот ги следи

0