Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустан
Фустан Фустан

Фустан

500 МКД

Големина: 44

Бренд: неодредено

Град: Скопје

Материјали: полиестер

Ознаки: полистер набран фустан

2
0

Квалитетен црн фустан, добро сочуван, лесно се комбинира и прилагодува на различни броеви.

Додадено: 11.3.2019 Прегледи: 55

martint95

3
0

Членот го следат

16

Членот ги следи

0