Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Формални Долг свечен фустан
Долг свечен фустан
Долг свечен фустан

Долг свечен фустан

ПРОДАДЕНО

Големина: 38

Бренд: paula richi

Град: Скопје

Материјали: полиестер saten poliester сатен

Ознаки: fustan dolg crn svecen

2
0

Долг свечен фустан во црна боја со розови детали, удобен, квалитетен и одлично сочуван.

Додадено: 11.3.2019 Прегледи: 79

martint95

3
0

Членот го следат

16

Членот ги следи

0