Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Црн мантил
Црн мантил Црн мантил

Црн мантил

ПРОДАДЕНО

Големина: S

Бренд: calliope

Град: Скопје

Материјали: полиестер poliester

Ознаки: proleten jakna mantil crn esenski

4
0

Црн мантил Calliope, одличен за есен и пролет. Солидно сочуван, со каиш. Удобен.

Додадено: 11.3.2019 Прегледи: 94

martint95

3
0

Членот го следат

16

Членот ги следи

0