Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Елече
Елече Елече

Елече

400 МКД

Големина: S

Бренд: неодредено

Град: Скопје

Материјали: полиестер монистра памук

Ознаки: svetkavo elek disco

2
0

Одлично изработено, интересно, одговара на величина S/M.

Додадено: 12.3.2019 Прегледи: 27

martint95

3
0

Членот го следат

17

Членот ги следи

0