Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
bunda NAMALENA
bunda NAMALENA bunda NAMALENA

bunda NAMALENA

1500 МКД

Град: Охрид

Материјали: krzno

Ознаки: lilava

6
0

bunda od zajacko krzno, so dve lica moze da se nosi, voopsto neostetena oblecena e samo za edna prigoda

Додадено: 28.1.2013 Прегледи: 467

fashiongroup

3
2

Членот го следат

18

Членот ги следи

0