Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Здолниште М/XL
Здолниште М/XL Здолниште М/XL Здолниште М/XL Здолниште М/XL

Здолниште М/XL

200 МКД

Големина: 40

Град: Прилеп

Материјали: полиестер

Ознаки: циклама

1
0

Ново здолниште, без постава, на струкот со ластичина со што може за трите величини да одговара, има и камички напрет за поелегантен изглед и две џепчина димензии струк-38-44 колкови-56 должина-67

Додадено: 12.3.2019 Прегледи: 48

VioletaN

75
0

Членот го следат

42

Членот ги следи

2