Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Маици "Пеперутка" :D

"Пеперутка" :D

100 МКД

Град: Скопје

Материјали: xxx

Ознаки: xxx

0
0

Не знам како да ја опишам... јас овој модел го нарекувам пеперутка :) Интересна маичка со широки ракави ~ крем основа со црни точки Лесна и комотна S - M

Додадено: 16.3.2019 Прегледи: 66

NenaMj

79
0

Членот го следат

71

Членот ги следи

27