Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Jakna so krzno
Jakna so krzno

Jakna so krzno

1000 МКД

Бренд: mudd

Град: Скопје

Материјали: cotton polyester

Ознаки: mudd

5
0

Kratka jakna od euroasia skapo platena so krzno i tekstil. Velicina M.

Додадено: 16.3.2019 Прегледи: 215

Biljana.86

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0