Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Палто Јакна Капут Ѓубретарец New Look
Капут Ѓубретарец New Look
Капут Ѓубретарец New Look Капут Ѓубретарец New Look Капут Ѓубретарец New Look Капут Ѓубретарец New Look

Капут Ѓубретарец New Look

1800 МКД

Големина: 46

Бренд: new look

Град: Скопје

Материјали: acrylic polyester

Ознаки: ѓубретарец капут new look

4
0

Капут ( ѓубретарец) New Look. Нов со етикета. Купен од ASOS za 65€

Додадено: 18.3.2019 Прегледи: 129

obsessedtoomuch

3
1

Членот го следат

51

Членот ги следи

1