Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Kosula ( fustan ) Glamorous
Kosula ( fustan ) Glamorous
Kosula ( fustan ) Glamorous Kosula ( fustan ) Glamorous Kosula ( fustan ) Glamorous Kosula ( fustan ) Glamorous

Kosula ( fustan ) Glamorous

1200 МКД

Големина: 44

Бренд: glamorous

Град: Скопје

Материјали: viskoza

Ознаки: fustan kosula glamorous

2
0

Dolga kosula Glamorous. Moze da se nosi kako fustan. Nova so etiketa. Poluprozirna. Kombinacija od crna, bela i siva boja. Kupena od ASOS

Додадено: 18.3.2019 Прегледи: 113

obsessedtoomuch

3
1

Членот го следат

50

Членот ги следи

1