Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи Кошули La Strada кошула со кратки ракави
La Strada кошула со кратки ракави
La Strada кошула со кратки ракави La Strada кошула со кратки ракави

La Strada кошула со кратки ракави

250 МКД

Големина: 42

Бренд: la strada

Град: Скопје

Материјали: неодредено

Ознаки: kratki rakavi kosula

2
0

La Strada кошула со кратки ракави со класичен пад. Добро сочувана и удобна.

Додадено: 18.3.2019 Прегледи: 89

martint95

10
0

Членот го следат

45

Членот ги следи

0