Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Sako I tirolka
Sako I tirolka Sako I tirolka Sako I tirolka

Sako I tirolka

600 МКД

Големина: 40

Бренд: moschino

Град: Скопје

Материјали: volna

Ознаки: nov

1
0

Tesen mi e. Kupen so volnenata tirolja koja odgovara od 38 do 42 konf. Broj. Sako to poedinecno 800 a tiroljata 600 zaedno 1100

Додадено: 22.3.2019 Прегледи: 425

AnaJana

66
0

Членот го следат

125

Членот ги следи

45