Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Долги NastyGal Црн фустан со шлиц
NastyGal Црн фустан со шлиц
NastyGal Црн фустан со шлиц NastyGal Црн фустан со шлиц NastyGal Црн фустан со шлиц NastyGal Црн фустан со шлиц NastyGal Црн фустан со шлиц

NastyGal Црн фустан со шлиц

ПРОДАДЕНО

Големина: 38

Бренд: nasty gal

Град: Скопје

Материјали: полиестер еластин

Ознаки: секси шлиц црн матура фустан

1
0

Потполно НОВ фустан порачан онлајн од Nasty Gal (https://www.nastygal.com/eu/lost-for-words-maxi-dress/AGG86256.html), но не го облеков бидејќи друг фустан купив за свадбата за која се спремав. Баланс од елеганција и сексапил, има шлиц кој доаѓа над коленото (не како повеќето шлицови сега до препон што ги прават), ја следи линијат на телото, има тенки прерамки и рамно деколте. Одговара на М/38ца. Со него ќе добиете и мидер кој исто го купив специјално за фустанов ама не го носев. Совршен за матура, апсолвентска или свадба, едноставно фустан за секоја прилика.

Додадено: 22.3.2019 Прегледи: 82

CinnamonVoid

135
0

Членот го следат

268

Членот ги следи

62