Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Памучно блузонче/фустан
Памучно блузонче/фустан
Памучно блузонче/фустан Памучно блузонче/фустан Памучно блузонче/фустан

Памучно блузонче/фустан

400 МКД

Големина: M

Бренд: reserved

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: сив сиво фустан памук блузон

10
0

Сиво шизичко фустанче, со дебелина на блузон. Лесно за комбинирање со хулахопки, фармерки или некоја подолга кошула која може за ѕирка низ патентите. Пишува дека е големина L, но одговара на М Без замена

Додадено: 23.3.2019 Прегледи: 183

NikolovskaA

22
0

Членот го следат

146

Членот ги следи

41