Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Oversized фустанче
Oversized фустанче
Oversized фустанче Oversized фустанче Oversized фустанче Oversized фустанче

Oversized фустанче

600 МКД

Големина: M

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: полиестер

Ознаки: ново фустанче црно фустан

9
0

Ептен едноствно, а фраерско црно фустанче од Zara. Доаѓа до над колена, со долги ракави, loose раменици и врвка за набор напред кај стомакот. Го имам од лани, но ниту еднаш не е носено. Перено и чувано на закачалка цела година. Големината е M, но мислам дека одговара за M/L

Додадено: 23.3.2019 Прегледи: 236

NikolovskaA

20
0

Членот го следат

143

Членот ги следи

41