Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Маици Со кратки ракави Нова маица со етикета
Нова маица со етикета
Нова маица со етикета Нова маица со етикета Нова маица со етикета Нова маица со етикета

Нова маица со етикета

900 МКД

Големина: S

Бренд: only

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: маица cherry

3
0

Продавам нова маица со етикета, купена од страната на only.com, бројот е S, мене ми е мала.

Додадено: 23.3.2019 Прегледи: 364

blue15

0
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0