Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Палто Сако Тегет сако - намалено
Тегет сако - намалено
Тегет сако - намалено Тегет сако - намалено Тегет сако - намалено

Тегет сако - намалено

400 МКД

Бренд: хх

Град: Скопје

Материјали: хх

Ознаки: сако

0
0

Тегет сако со дезен ружи, од внатре со тенка постава. Нема никакви маани. Шиено во Маркус/Радовиш. Величина 46.

Додадено: 24.3.2019 Прегледи: 49

123***

67
0

Членот го следат

35

Членот ги следи

0