Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Палто Sako elegantno 36 vel
Sako elegantno 36 vel
Sako elegantno 36 vel Sako elegantno 36 vel Sako elegantno 36 vel Sako elegantno 36 vel

Sako elegantno 36 vel

500 МКД

Големина: 36

Бренд: daui

Град: Скопје

Материјали: mesavina,meko

Ознаки: nz

2
0

Elegantno sako vo interesen dezen nalik na Missoni,toa I me privlece so kaivce...utnat broj ne me sobira

Додадено: 29.3.2019 Прегледи: 22

EmiDrakulevska

10
0

Членот го следат

15

Членот ги следи

54