Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Original Burberry
Original Burberry Original Burberry Original Burberry

Original Burberry

900 МКД

Големина: M

Бренд: burberry

Град: Делчево

Материјали: pamuk

Ознаки: origina

0
0

Original kosula, ja prodavam bidejki mi e mala, nosena e sosem malku vreme, ja poracav od net i mala mi stasa, preybava kosula strukirana. Kosulata e tesen model odgovara i na S.

Додадено: 30.3.2019 Прегледи: 346

Anence1

10
0

Членот го следат

14

Членот ги следи

0