Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Топче
Топче

Топче

150 МКД

Бренд: stradivarius

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: топче

0
0

Топче, без прерамки, розе/циклама боја со бели точки. Без потпунки со 3 копчиња во средина и уште едно резервно копче. Многу малку носено, за некоја која е со помал граден кош. М големина. 4/5 сочуваност.

Додадено: 30.3.2019 Прегледи: 76

ana0007

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

48