Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Маици Блуза/Топче
Блуза/Топче
Блуза/Топче Блуза/Топче

Блуза/Топче

170 МКД

Бренд: terranova

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: блуза топче

0
0

Бело/виолетова блузича со принт со врзување околу врат,без потпунки, надоле се шири и лелеава е, со ластик позади. М големина. 5/5 сочуваност.

Додадено: 30.3.2019 Прегледи: 63

ana0007

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

48