Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустанче
Фустанче Фустанче Фустанче Фустанче Фустанче

Фустанче

700 МКД

Големина: M

Бренд: ***

Град: Скопје

Материјали: лен памук

Ознаки: нов летен фустан

16
0

Летен фустан, од преубав материјал совршен за во лето. Нов, не е носен воопшто. Величина М. Должина до под колена.

Додадено: 4.4.2019 Прегледи: 584

ccoture

6
0

Членот го следат

48

Членот ги следи

32