Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Miarte fustan
Miarte fustan Miarte fustan Miarte fustan Miarte fustan

Miarte fustan

1200 МКД

Големина: 40

Бренд: miarte

Град: Гевгелија

Материјали: nz

Ознаки: italija svecen

3
0

Italijanski brend miarte. Preubav fustan bukvalno ko nov, nosen e ednas na svadba. Velicina pisuva 4, odgovara na M/ L. Razmena ne.

Додадено: 4.4.2019 Прегледи: 167

papillon

88
0

Членот го следат

96

Членот ги следи

18