Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
H&M fustan
H&M fustan H&M fustan H&M fustan H&M fustan H&M fustan

H&M fustan

600 МКД

Големина: 40

Бренд: h&m

Град: Гевгелија

Материјали: poliester

Ознаки: proleten sareno h&m leten

2
0

Preubav lesen fustan od H&M so ubava koloritna shara. Materijalot e 100% poliester, velicinata e 40 ili za M i L. Otpozadi gore ima nekolku dekorativni kopcenca. Razmena ne.

Додадено: 5.4.2019 Прегледи: 159

papillon

88
0

Членот го следат

96

Членот ги следи

18