Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zara fustan NOV
Zara fustan NOV Zara fustan NOV Zara fustan NOV Zara fustan NOV

Zara fustan NOV

600 МКД

Големина: M

Бренд: zara

Град: Гевгелија

Материјали: zorzet

Ознаки: zara leten

5
0

Nov voopsto neoblecen fustan na Zara. Sharata e teget so mint, modelot se gleda ubavo na slikite, so postava e. Broj M i za L. Razmena ne.

Додадено: 5.4.2019 Прегледи: 175

papillon

88
0

Членот го следат

96

Членот ги следи

18