Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustan NOV
Fustan NOV Fustan NOV Fustan NOV

Fustan NOV

300 МКД

Големина: L

Град: Гевгелија

Материјали: pamuk

Ознаки: sekojdneven teget sportski

3
0

Nov, voopsto ne nosen sekojdneven pamucen fustan. Osnovata mu e teget boja so bela aplikacija. Ima i dzebovi. Velicina L i za M. Razmena ne.

Додадено: 5.4.2019 Прегледи: 114

papillon

88
0

Членот го следат

96

Членот ги следи

18