Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
нов фустан
нов фустан нов фустан

нов фустан

250 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: ластик вискоза

Ознаки: двобојно

0
0

Супер сочувано фустанче со убава комбинација на два дезена елестичен одговара и за 40 величина.Позади има ластик и ремени кој се врзуваат.Пријатен за носење облечен два три пати.

Додадено: 8.4.2019 Прегледи: 48

miratae123

18
0

Членот го следат

29

Членот ги следи

54