Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи Нова блуза
Нова блуза
Нова блуза

Нова блуза

250 МКД

Големина: 44

Град: Скопје

Материјали: ластик тул памук

Ознаки: драп цветно

1
0

Прекрасна нова блуза комбинирана скла дни бои лесна ,растеглива со Буф ракавчиња Не облечена

Додадено: 11.4.2019 Прегледи: 62

miratae123

17
0

Членот го следат

28

Членот ги следи

54