Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kara fustan NOV
Kara fustan NOV Kara fustan NOV Kara fustan NOV Kara fustan NOV Kara fustan NOV

Kara fustan NOV

400 МКД

Големина: 40

Бренд: kara

Град: Гевгелија

Материјали: pamuk

Ознаки: cvetno kara novo

1
0

Nov so etiketa fustan od kara. Preubav cveten dezen. Standartna velicina e i odgovara i na M i na L do XL. Ima ubava dolzina do/nad/pod kolena(zavisi od visina) no vo nikoj slucaj ne e kratko. Razmeni ne.

Додадено: 12.4.2019 Прегледи: 145

papillon

88
0

Членот го следат

96

Членот ги следи

18