Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Јакна Кожна Vittorio Forti ново кожно сако/јакна
Vittorio Forti ново кожно сако/јакна
Vittorio Forti ново кожно сако/јакна Vittorio Forti ново кожно сако/јакна Vittorio Forti ново кожно сако/јакна

Vittorio Forti ново кожно сако/јакна

1100 МКД

Големина: M

Бренд: vittorio forti

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: novo kozna sako

8
0

Vittorio Forti сосема ново и неносено кожно сако/јакна. Од мека кожа, модерно, со италијански квалитет и одлична изработка. Купено од странство за трикратно повисока цена.

Додадено: 12.4.2019 Прегледи: 335

martint95

13
0

Членот го следат

61

Членот ги следи

0