Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Esmara fustan NOV
Esmara fustan NOV Esmara fustan NOV Esmara fustan NOV Esmara fustan NOV

Esmara fustan NOV

300 МКД

Големина: L

Бренд: esmara

Град: Гевгелија

Материјали: pamuk

Ознаки: boho esmara nov

2
0

Nov nenosen fustan kupen od lidl, brend esmara. Preubav boho dezen. Velicina L no odgovara i za M i za XL. Dolg, gore e na lastik. Razmeni ne.

Додадено: 12.4.2019 Прегледи: 193

papillon

88
0

Членот го следат

96

Членот ги следи

18